Відеосистема FPV DJI O4 Air Unit Pro (CP.FP.00000233)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Модель: CP.FP.00000233
  • Наявність: Є в наявності
16 500.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: DJI
Модель: O4 Air Unit Pro
Артикул: CP.FP.00000233
Кут огляду: 155 °
Матриця: 1/1.3 CMOS
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Вага
  • Повітряний блок (без модуля камери): приблизно 15,6 г
  • Повітряний блок (з модулем камери): приблизно 32 г
  • Антена: приблизно 2,1 г/шт.
Розміри
  • Модуль передачі: 33,5×33,5×13 мм (Д×Ш×В)
  • Модуль камери: 25,55×20×23,30 мм (Д×Ш×В)
  • Коаксіальний кабель: 130 мм
  • Кабель 3-в-1: 100 мм
  • Антена: 110 мм
Передача відео
Робоча частота
Потужність передавача (ЕІРП)
  • 5,1 ГГц:
  • <23 дБм (CE)
  • 5,8 ГГц:
  • <33 дБм (FCC)
  • <14 дБм (CE)
  • <30 дБм (SRRC)
Найнижча затримка
  • З DJI Goggles 3 та режимом Pick Racing:
  • З якістю передачі відео 1080p/100fps затримка становить лише 15 мс.
  • З DJI Goggles N3 та режимом Pick Racing:
  • З якістю передачі відео 1080p/100fps затримка становить лише 19 мс.
  • З DJI Goggles 2 або Goggles Integra:
  • З якістю передачі відео 1080p/100fps затримка передачі відео становить менше 30 мс.
Максимальна дальність передачі відео
  • З DJI Goggles 3/DJI Goggles N3:
  • 15 км (FCC), 8 км (CE), 8 км (SRRC).
Якість перегляду в реальному часі
  • 1080P@30/48/50/60/100 кадрів/с
Пропускна здатність зв'язку
  • Макс. 60 МГц
Антена
  • 2 антени, 2T2R
Канали
  • Підтримує автоматичний режим
  • . Підтримує ручний режим:
  • 60 MHz: 1 канал; 40 MHz: 1 канал; 20 MHz: 3 канали; 10 MHz: 3 канали.
  • 40 MHz: 1 канал; 20 MHz: 3 канали; 10 MHz: 3 канали.
Інформація про канали
  • FCC/SRRC/CE:
  • 60 МГц/40 МГц:
  • Канал 1: 5794,5 МГц
  • 20 МГц/10 МГц:
  • Канал 1: 5768,5 МГц
  • Канал 2: 5789,5 МГц
  • Канал 3: 5814,5 МГц
Камера
Датчик зображення
  • 1/1,3-дюймовий CMOS-сенсор
Лінза
  • Кут огляду: 155°
  • Еквівалентна фокусна відстань: 12 мм
  • Діафрагма: f/2.8
  • Фокус: від 0.6 м до ∞
Діапазон ISO
Роздільна здатність відео
  • 4K (4:3): 3840×2880@30/48/50/60 кадрів/с
  • 4K (16:9): 3840×2160@30/48/50/60/100/120 кадрів/с
  • 2.7K (4:3): 2888×2016@30/48/50/60 кадрів/с
  • 2.7K (16:9): 2688×1512@30/48/50/60/100/120 кадрів/с
  • 1080p (4:3): 1440×1080@30/48/50/60/100/120 кадрів/с
Формат відео
  • МП4
Максимальний бітрейт відео:
  • 130 Мбіт/с
Колірний режим
  • Звичайний режим
  • D-Log M
Зона огляду камери
  • Стандартний
  • ширококутний
  • Ультраширококутний
Апаратне забезпечення
Вхідна напруга
  • 7,4–26,4 В
Робоча температура
  • від -10° до 40°C