Відеопередавач (VTX) Bluesky AMPF1200 1.2G 4W 8CH (AM12)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Bluesky
  • Модель: AM12
  • Наявність: Є в наявності
1 153.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Bluesky
Модель: AMPF1200 1.2G 4W 8CH
Артикул: AM12
Тип: Аналоговий
Потужність: 4 W
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
  • Прийнятий сигнал: синхронна передача аудіо та відео, зображення.
  • Відео вхідний рівень: 1Vp-p
  • Аудіо вхідний рівень: 1Vp-p
  • Робоча температура: -20 ~ +50°C / -4 ~ +122°F
  • Робоча вологість: 85% RH
  • Температура зберігання: -40 ~ +80°C / -40 ~ +185°F
  • Вага: 63 г
  • Напруга: 12V ~ 26V
  • Струм: 680 мА
  • Потужність передачі: 4W
  • Габарити: 104 * 36 * 14 мм
Характеристики
Гаджети (Hi-Tech)>Квадрокоптери та аксесуари>Відеопередавачі та приймачі для FPV
Модель AMPF1200 1.2G 4W 8CH
Тип Аналоговий
Потужність 4 W
Вхідна напруга 12-26 V
Розмір корпусу 104х36х14 мм