Маска для обличчя SKIN1004 Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask 24 мл (8809913832058)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: SKIN1004
  • Модель: 8809913832058
  • Наявність: Є в наявності
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: SKIN1004
Модель: Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask 24 мл
Вид: тканинна
Призначення: для звуження пор; заспокоєння; проти запалень
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Переваги продукту
  • Має анатомічну форму лекала.
  • Щільно прилягає до шкіри.
  • Справляє різнобічну доглядальну дію, відновлюючи шкіру і покращуючи її вигляд.
  • Розслаблює, освіжає, дарує тривале відчуття комфорту.
Як діє?
Б’юті-поради
Характеристики
Побут.хімія, косметика, гігієна>Косметика по догляду за обличчям>Маски для обличчя
Виробник SKIN1004
Вид тканинна
Призначення для звуження пор; заспокоєння; проти запалень
Вік від 18
Область застосування обличчя
Тип шкіри для всіх типів
Об'єм 24 мл
Склад Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water (47,000 ppm), Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Methylpropanediol, Butylene Glycol, Arginine, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Centella Asiatica Extract (1,000 ppm), Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil(100 ppm), Chamaecyparis Obtusa Water, Salicylic Acid, 4-Terpineol, Oen