Зарядний пристрій для дрона iSDT K4 AC 400W DC 600Wx2 (HP0015.K4)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: iSDT
  • Модель: HP0015.K4
  • Наявність: Є в наявності
9 393.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: iSDT
Модель: K4 AC 400W DC 600Wx2
Артикул: HP0015.K4
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 1
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Зарядний пристрій iSDT з подвійним режимом змінного/постійного струму: наш зарядний пристрій Lipo має модель подвійного входу змінного струму 400 Вт/постійного струму DC600Wx2 з незалежним подвійним каналом, зарядний струм: 30AX2, макс. .K4 може отримати найновішу версію мікропрограми, гарантувати, що зарядний пристрій має оптимізовану продуктивність і постійну останню версію мікропрограми.
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: AC 100~240V / DC 10~30V
  • Вихідна напруга: DC 1~30V
  • Макс. вхідний струм: DC 35A
  • Струм зарядки: 0,2~20A x2
  • Розрядний струм: 0,2~3A x2
  • Балансовий струм: 1,5 A/елемент Макс
  • Макс. потужність розряду: 30W x2
  • Макс. потужність зарядки: AC 400W / DC 600W x2
  • Сигналізація ненормальної напруги: підтримка
  • Сигналізація неправильного налаштування кількості клітинок: підтримка
  • Потужність і струм паралельної зарядки: 800 Вт/35 А
  • Потужність і струм паралельного розряду: 30 Вт/3 А
  • Робоча температура: 0~40 ℃
  • Температура зберігання: -20℃~60℃
  • Розмір: 142x135x64 мм
  • Вага: близько 700 г
Упаковка включена:
  • 1X зарядний пристрій ISDT K4
Характеристики
Гаджети (Hi-Tech)>Квадрокоптери та аксесуари>Запчастини для дронів>Зарядні пристрої для дронів
Модель K4 AC 400W DC 600Wx2