Відеосистема FPV CADDXFPV Walksnail Avatar HD Pro Kit 32G (Dual Antennas Version) (WN08-6S14B)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: CADDXFPV
  • Модель: WN08-6S14B
  • Наявність: Є в наявності
5 999.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: CADDXFPV
Модель: Walksnail Avatar HD Pro Kit 32G (Dual Antennas Ver
Артикул: WN08-6S14B
Кут огляду: 160 °
Матриця: 1/1.8 CMOS
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики:
  • Подвійні антени
  • Сумісність 4K
  • Поле зору160°
  • 6В-25.2В
  • Дальність 4 км
  • Низька затримка 22 мс
  • Вбудована пам'ять 32G
  • Високе рамне зоряне світло
  • Сумісність з 1080P 120 кадрів за секунду
  • Sony Starvis Ⅱ Технологія
Комплектація
  • USB-кабель 1
  • 4-контактний силіконовий кабель 1
  • Гвинти М2*4мм 8
  • Гвинти М2*5мм 4
  • Гвинти М2*6мм 4
  • Гвинти М2*14мм 4
  • Прокладка М2*5*0,5мм
У комплект входять монтажні отвори розміром 20 мм x 20 мм та 25 мм x 25 мм для кращої сумісності з ширшим спектром моделей FPV-дронів.
Оптимізовано місце встановлення антени для кращого захисту відеопередавача.
Змінено положення кнопки прив'язки частоти, щоб зробити операцію прив'язки частоти зручнішою.
Додано запасну колодку для забезпечення двох режимів підключення живлення.
Характеристики
Гаджети (Hi-Tech)>Квадрокоптери та аксесуари>Запчастини для дронів>Відеосистеми FPV
Артикул WN08-6S14B
Матриця 1/1.8 CMOS
Роздільна здатність 1080P/60fps;720P/120fps,720P/60fps;1080P/120fps
Вага камери 9.5 г
Потужність передавача FCC:<30dBm; CE:<14dBm; SRRC:<20dBm; MIC:<25dBm
Вага передавача 15.4 г
Кріплення передавача 25.5 х 25.5 мм; 20 х 20 мм