Антена для дрона Peakfpv 3.5-4GHz 150mm SMA упаковка 50 шт. (AT3540BOX50)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Peakfpv
  • Модель: AT3540BOX50
  • Наявність: Є в наявності
18 539.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Peakfpv
Модель: 3.5-4GHz 150mm SMA упаковка 50 шт.
Артикул: AT3540BOX50
Частота: 3500 - 4000 МГц
Поляризація: RHCP
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Імпеданс50 Ом
КСВ< 2,0
посилення4 дБі
ПоляризаціяRHCP
Роз'ємSMA Чоловік
колірчорний
Довжина150 мм
вага15,5 г
Характеристики
Гаджети (Hi-Tech)>Квадрокоптери та аксесуари>Запчастини для дронів>Антени для дронів
Артикул AT3540BOX50
Частота 3500 - 4000 МГц
Підсилення 4 дБі
Роз'єм SMA male
Вага 15.5 г
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 1
Довжина 150 мм