Гальмівний диск Brembo 08.B804.11
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Brembo
  • Модель: 08.B804.11
  • Наявність: Є в наявності
1 811.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Brembo
Модель: 08.B804.11
Артикул: 08.B804.11
Кількість кріпильних отворів: 5
Застосування: LAND ROVER FREELANDER 2 (L359); land rover freelander 2 (l359)<br>
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Автотовари>Гальмівна система
Модель 08.B804.11
Артикул 08.B804.11
Кількість кріпильних отворів 5
Висота 64,2 мм
Діаметр центрування 63,5 мм
Країна виробництва Італія
Вісь задня
Марка автомобіля Land Rover
Тип гальмівного диска невентильований
Товщина 11 мм
Мінімальна товщина 9 мм
Зовнішній діаметр 302 мм