Повітряний фільтр для автомобіля HERTH+BUSS JAKOPARTS J1324077
Відгуки:
(0)
  • Виробник: HERTH+BUSS JAKOPARTS
  • Модель: J1324077
  • Наявність: Є в наявності
284.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: HERTH+BUSS JAKOPARTS
Модель: J1324077
Артикул: J1324077
Виконання фільтру: панельний
Країна виробництва: Германия
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Повітряний фільтр JAKOPARTS J1324077 здатний забезпечити високий ступінь очищення повітря, що надходить у двигун протягом усього експлуатаційного періоду. У виробництві повітряних фільтрів JAKOPARTS використовуються першокласні матеріали, які проходять кілька етапів ретельної перевірки. Компанія JAKOPARTS займає авторитетне місце не тільки на ринку України, але і всьому світі, завдяки високій якості комплектуючих і низькому відсотку бракованих деталей. Повітряний фільтр J1324077 відноситься до типу панельний. Даний фільтр має наступні розміри: 240 мм, 159 мм, 48 мм. JAKOPARTS виготовляє повітряні фільтри, що зупиняють і утримують різні види бруду, пилу і сажі майже на всі 100%. Повітряним фільтрам даного бренду не страшна експлуатація в екстремальних умовах підвищеного забруднення повітря. Для більш ефективної роботи та запобігання потрапляння повітряних мас в обхід фільтра, дана модель оснащена спеціальним еластичним ущільнювачем. Для запобігання розривів або деформацій при різкій зміні тиску в системі, фільтруючий елемент надійно кріпиться на каркасі фільтра. Повітряні фільтри JAKOPARTS - відмінний варіант співвідношення високої якості за доступною ціною. Рекомендовано змінювати фільтр не рідше ніж один раз на рік або відповідно до вимог керівництва з експлуатації автомобіля.
Характеристики
Автотовари>Фильтры автомобильные
Модель J1324077
Артикул J1324077
Виконання фільтру панельний
Країна виробництва Германия
Застосування HONDA CR-V IV (RM_)
Висота 48 мм
Довжина 240 мм
Ширина 159 мм