Фільтр салону DENCKERMANN M110841K
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DENCKERMANN
  • Модель: M110841K
  • Наявність: Є в наявності
437.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: DENCKERMANN
Модель: M110841K
Артикул: M110841K
Країна виробництва: Польща
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Автотовари>Фильтры автомобильные
Модель M110841K
Артикул M110841K
Країна виробництва Польща
Висота 20 мм
Вид вугільний
Довжина 239 мм
Ширина 108 мм