Фільтр масляний Champion COF101285S
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Champion
  • Модель: COF101285S
  • Наявність: Є в наявності
265.00грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Champion
Модель: COF101285S
Артикул: COF101285S
Виконання фільтру: фільтр що накручується
Країна виробництва: США
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
Доставка
Під замовлення протягом 1-3 днів
Гарантії
Офіційна гарантія від виробника
  • Огляд товару
  • Характеристики
Характеристики
Автотовари>Фильтры автомобильные
Модель COF101285S
Артикул COF101285S
Виконання фільтру фільтр що накручується
Країна виробництва США
Висота 122 мм
Різьба M 24 x 1.5
Діаметр 101 мм
Внутрішній діаметр 1 79 мм