0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

ADAM Audio

Студійний монітор ADAM Audio T5V (235740)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: T5V Артикул: 235740 Динаміки: 1 x 5" Потужність: 70 Вт
10 120.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio T7V (235741)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: T7V Артикул: 235741 Динаміки: 1 х 7" Потужність: 70 Вт
13 860.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio D3V Black (236612)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: D3V Black Артикул: 236612 Динаміки: 2 x 3.5" Потужність: 120 Вт + 120 Вт
16 500.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio D3V White (236613)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: D3V White Артикул: 236613 Динаміки: 1 x 3.5" Потужність: 120 Вт + 120 Вт
16 500.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio T8V (235742)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: T8V Артикул: 235742 Динаміки: 1 х 8" Потужність: 90 Вт
16 720.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio T10S (235743)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: T10S Артикул: 235743 Динаміки: 1 х 10" Потужність: 130 Вт
23 760.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio A7V (235746)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: A7V Артикул: 235746 Динаміки: 1 х 7" Потужність: 130 Вт
38 500.00грн.
До кошика
Студійний сабвуфер ADAM Audio Sub 10 Mk2 (235752)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: Sub 10 Mk2 Артикул: 235752 Потужність: 200 Вт Динаміки: 1 x 10"
67 320.00грн.
До кошика
Студійний монітор ADAM Audio S2V (235748)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: S2V Артикул: 235748 Динаміки: 1 х 7" Потужність: 350 Вт
82 280.00грн.
До кошика
Студійний сабвуфер ADAM Audio Sub 12 (235753)
0
Виробник: ADAM Audio Модель: Sub 12 Артикул: 235753 Потужність: 200 Вт Динаміки: 1 x 12"
87 340.00грн.
До кошика